ARCHÍV 2014

ARCHÍV 2015

Více smajlíků ke stažení   Více smajlíků ke stažení

 

 

AKTUALIZÁCIA

Po dlhšej dobe opäť aktualizácia. „Naša malá“ Daenerys nakoniec odišla do svojej novej úžasnej rodiny k Sabine Jacobs do Nemecka. Stále dostávame nové fotky ako sa našej malej kráske darí, za čo sme veľmi vďačný. Dokonca sa zúčastnila aj výstavy a v triede šteniat si vybehala známku Veľmi nádejná 1.

Po dlhšej sme sa s Ori a Aimie zúčastnili výstavy v Nitre, kde si Ori vybehala v triede šamp. V1 CAC, res.CACIB. Aimie si prvýkrát v triede veteránov vybehala známku V1.

O týždeň neskôr som sa už len s Ori zúčastnila klubovej výstavy SHK, ktorú posudzoval pán rozhodca Kunze. Naša CHS tu mala viac svojich zástupcov či už ako priamych odchovancov, ale objavila sa tu aj jedna vnučka našej Aimie.

  • Canny Carpathia Heart – tr.mladých – V3
  • Aik Carpathia Heart –tr.pracovná- V1 CAC, čak. šamp. IHF, BOB
  • Coco Elli Cicesbeo (syna nášho Aika) –tr.mladých- V1 CAJC
  • Aisy Carpathia Heart –tr.otvorená- V1 CAC
  • Bjori Carpthia Heart –tr.šampiónov- V3

 

No a neposlednom rade čerstvá novinka naša Aimie Carpathia Heart sa stane mamou nášho vrhu „E“. Otec tohto vrhu je slovenský plemenník Amigo Ebritte. Graviditu máme potvrdenú a narodenie očakávame koncom mája. Rezervácie prijímame, kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , +421907 808 178

VRH "D" JE NA SVETE

 

28.6. sa nám vo večerných hodinách narodila krásna a zdravá znakatá fenka. Je síce jedináčik, ale ako sa hovorí, dobrého málo býva. Už dostala aj meno - DAENERYS Carpathia Heart.

AKTUALIZÁCIA

Keďže už mám konečne po škole, môžem sa pustiť do stránky. Šteniatka zo spojenia Aisy x Totus, sú už v nových domov. Jeden plavý psík natoľko prirástol Dominike k srdcu, že zostal doma. Šteniatka sme boli 2x pozrieť a musím povedať, že to boli naozaj krásne a odvážne guličky.

Minulý víkend sa Amarovi  v Poľsku podarilo dokončiť šampión Poľska, taktiež splnil podmienky na udelenie titulu medzinárodný výstavný šampión C.I.E.

Koncom apríla sme Ori nakryli krásnym a šikovným českým plemenníkom Falconom Gora Monte. Po prvých dvoch návštevách veterinára sme si mysleli, že z toho nakoniec nič nebude. Tretí pokus však už ukázal to v čom sme dúfali a tak koncom júna očakávame narodenie nášho „D“ vrhu.

O nevesty nemajú núdzu ani Aik a Amaro. Momentálne má Aik v ČR jeden vrh, očakávané vrhy – Taliansko, Holandsko, Nemecko a Slovensko. Po Amarovy sú šteniatka vo Fínsku a očakávaný vrh je v ČR.

 

Viac informácii o Aikovych (www.hovawart-dog.weebly.com) a Amarovych (www.akiwart.weebly.com) šteniatkach nájdete na ich stránke.

ŠTENIATKA, ŠTENIATKA A EŠTE RAZ ŠTENIATKA !!!

Tak idem pekne postupne:

29.03.2017 sa Aikovy a Blackie Amijon Star v chovateľskej stanici Amijon Star narodilo 9 šteniatok ( 1 čsz a 4 p psíkovia/2 čsz a 2 p fenky).
31.03.2017 bola potvrdená gravidita znakatej fenky Hofmacher Orchid, a tak vo Fínsku očakávame šteniatka po Amarovi.
 
Tak a teraz to najdôležitejšie 06.04.2017 prišiel na svet náš "C" vrh !!! Aisy a Totusovi sa narodilo krásnych 5 šteniatok ( 1 čsz, 1 č a 2 p psíkovia/1 čsz fenka). Aisy zvládla všetko na jednotku a vzorne sa o svoje šteniatka stará. Máme voľného 1 plavého a čierneho psíka, v prípade zaujmu neváhajte kontaktovať Dominiku alebo mňa.
 
 
 
ŠTENIATKA

Máme nové prírastky v našej rodine a ďalšie čakáme !!! 18.2. sa Amarovi narodili šteniatka v chovateľskej stanici Abonito 4 psíkovia a 2 fenky, vo všetkých troch farbách. 24.2. sa Aikovy v chovateľskej stanici v. Vögele Hof v Nemecku narodili šteniatka v zložení 7 psíkov a 2 fenky, plavej a čsz farby. Ďalšiou skvelou správou je, že okolo 5.4. príde na svet náš vrh "C". Viac informácií nájdete v sekcii šteniatka. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

 

 

 

KRYTIE - AISY Carpathia Heart x TOTUS TUUS Hovki Lusi

Aisy bola 1. a 2.2.2017 nakrytá krásnym poľským plemenníkom Totusom. Teraz nám už len zostáva dúfať, že sa všetko podarilo. Viac informácií o Aisy aj Totusovy nájdete v sekcii šteniatka.

AIK Carpathia Heart - Vrh "V" vom Wiener Stadtrand

 

Aikovy sa 14.1. narodili šteniatka v chovateľskej stanici vom Wiener Stadtrand v Rakúsku. Je ich 10, 7 psíkov a 3 fenky. Všetci čierny so znakmi.

Voľné sú ešte 2 fenky a 2 psíkovia. Ak máte záujem o šteniatko neváhajte kontaktovať chovateľku.

AMARO Carpathia Heart - Maďarský šampión

Amaro si vybehal na výstave Šampión šampiónov v Maďarsku V1 BOS. Tým splnil podmienky na udelenie Maďarského šampióna.

2022  carpathia-heart.sk
obrazok_psa